sobota, 24 sierpnia 2013

Ewido Security Suite 3.5

Ewido Security Suite 3.5 - Oprogramowanie antywirusowe wspomagające istniejące już inne programy antywirusowe. Ewido Security Suite - jest to oprogramowanie antywirusowe wspomagające istniejące już inne programy antywirusowe, zwiększając bezpieczeństwo komputera.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

Kaspersky Anti-Virus for Workstations 8.0.0.1082

Kaspersky Anti-Virus for Workstations 8.0.0.1082 - Oprogramowanie antywirusowe, chroniące przed wirusami, Trojanami, robakami itp. Kaspersky AntiVirus Business Optimal for Workstations - jest to oprogramowanie antywirusowe, chroniące nasz komputer przed wirusami, Trojanami, robakami i innym złośliwym oprogramowaniem. Program też oferuje zaporę Internetową, chroniąc komputer przed hakerami i próbami włamania się na nasz komputer przez osoby trzecie.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

niedziela, 18 sierpnia 2013

Blue Atom Antivirus Neo-Hybrid 2.1.04

Blue Atom Antivirus Neo-Hybrid 2.1.04 - Aplikacja antywirusowa, której celem jest wykrywanie i chronienie przed wirusami. Blue Atom Antivirus Free Soul Edition - jest to aplikacja antywirusowa której celem jest wykrywanie i chronienie Twojego komputera przed wirusami. Program posiada specjalny silnik umożliwiający szybsze skanowanie komputera i naprawiania wpisów rejestrów systemów.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

czwartek, 15 sierpnia 2013

F-Secure Anti-Virus for Servers 5.50

F-Secure Anti-Virus for Servers 5.50 - Aplikacja antywirusowa skanująca i sprawdzająca boot sektory dysku twardego. F-Secure Anti-Virus for Servers - jest to aplikacja antywirusowa skanująca i sprawdzająca boot sektory Twojego dysku twardego, jak i dokumentów, archiwów ZIP i plików LZH. Program szuka też wirusów, koni Trojańskich i wirusów Macro.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

niedziela, 11 sierpnia 2013

Darmowy program do obróbki zdjęć w języku polskim

Darmowy program do obróbki zdjęć w języku polskim - Proste oprogramowanie do edycji zdjęć. Proste oprogramowanie do edycji zdjęć. Cechy: pozwala na szybkie edytowanie zdjęć cyfrowych; aplikacja jest darmowa i bardzo prosta w obsłudze; menu programu jest bardzo przejrzyste, dzięki temu obsługiwanie jego to przyjemność.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

czwartek, 8 sierpnia 2013

Darmowy program do zdjęć w języku polskim

Darmowy program do zdjęć w języku polskim - Darmowy, przyjazny dla użytkownika edytor zdjęć. Darmowy, przyjazny dla użytkownika edytor zdjęć. Cechy: służy do edytowania zdjęć cyfrowych oraz fotografii cyfrowych; prosty w obsłudze; użytkownik nie będzie miał żadnych problemów z obsługą tej aplikacji; służy do drukowania zdjęć.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

niedziela, 4 sierpnia 2013

Darmowy program do usówania wirusów

Darmowy program do usówania wirusów - Mała aplikacja do wykrywania i usuwania rootkitów. Panda Anti-Rootkit - program został zaprojektowany na małą aplikację wykorzystującą najnowszą technologię w wykrywaniu i usuwania aplikacji rootkit z Twojego systemu.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik

piątek, 2 sierpnia 2013

Program do usuwania wirusów darmowy

Program do usuwania wirusów darmowy - Aplikacja do czyszczenia komputera ze wszystkich wariantów W32.Sasser.Worm. WSasser Removal Tool - jest to aplikacja której celem jest pomoc w wyczyszczeniu Twojego komputera ze wszystkich wariantów W32.Sasser.Worm.


Najnowsze programy komputerowe dla PC - klik